Danas prvi let sa banjalučkog Aerodroma za Tivat.
Uspostavljanjem nove linije sa ovog aerodroma, putnicima iz BiH omogućava se brz i efikasan pristup crnogorskom primorju, dok se istovremeno putnicima iz Crne Gore otvara direktna veza sa Banjalukom i širim regionom, piše RTRS.
Ranije je navedeno da će se saobraćaj na ovoj liniji odvijati dva puta sedmično utorkom i petkom.
“Liniju će realizovati avio-kompanija Air Montenegro čime se dodatno unapređuje regionalna saradnja i povezanost u oblasti vazdušnog saobraćaja. Uspostavljanjem ove linije putnicima iz BiH omogućava se brz i efikasan pristup crnogorskom primorju, dok se istovremeno putnicima iz Crne Gore otvara direktna veza sa Banjom Lukom i širim regionom”, kažu iz javnog preduzeća Aerodromi RS.










