Ćubić zatražio reprogram milionskog duga za propalu firmu, zakinuti radnici završavaju u bolnicama bez zdravstvenog osiguranja
Firma „Nova DIPO“ iz Gradiške koja je početkom ove godine obustavila proizvodnju, a radnike poslala kući, traži od Vlade RS...









