Dvodnevni Osmomartovski sajam na Trgu Čubrilovića i ove godine okupiće brojne izlagače “Kuće Lijevča i Potkozarja” u petak i subotu, 07. i 08. marta 2025. godine, u vremenu od 09:00 do 16:00 časova.
Na sajmu će svoje proizvode izložiti takozvani “ukućani” u Kući Lijevča i Potkozarja, kao i mnogobrojni kreativci sa kojima sarađuje Kuća Lijevča i Potkozarja već dugi niz godina.
Ovaj specijalizovani sajam ponudiće mnoštvo lokalnih proizvoda i drugih unikatnih poklona koji će zadovoljiti ukuse posjetilaca. Bilo da tražite nešto za ljubitelje umjetnosti, tradicije, prirodnih proizvoda ili modernih detalja, na sajmu će biti sigurno nešto što će obradovati vaše najbliže.
Sajam je prilika da podržite lokalne proizvođače, te pronađete poklon koji nosi lični pečat i priču. Posjetite sajam i obradujte svoje najmilije originalnim i pažljivo odabranim poklonom.