U porodilištu Bolnice Gradiška u protekla 24 časa rođene su dvije djevojčice.
Prema podacima porodilišta širom Srpske, u posljednja 24 časa rođeno je ukupno 17 beba, i to 10 djevojčica i sedam dječaka.
Najviše beba rođeno je u Doboju, Prijedoru i Foči, gdje su na svijet stigle po tri bebe. U Gradišci i Banjaluci rođene su po dvije bebe, dok su u Zvorniku, Bijeljini, Trebinju i Istočnom Sarajevu rođene po jedna.
Po jedna beba rođena je u Trebinju, Zvorniku, Bijeljini i Istočnom Sarajevu.
U porodilištu u Nevesinju tokom protekla 24 časa nije bilo porođaja.










