U porodilištu Bolnice Gradiška u protekla 24 časa rođene su tri bebe – dvije djevojčice i jedan dječak.
Ove lijepe vijesti dio su dnevnog bilansa porodilišta širom Republike Srpske, gdje je u posljednja 24 časa na svijet došlo 26 beba, odnosno 14 djevojčica i 12 dječaka.
Pored Gradiške, po tri bebe rođene su i u Bijeljini i Nevesinju, dok je najviše novorođenčadi zabilježeno u Banjaluci, gdje je rođeno 11 beba. U Doboju i Istočnom Sarajevu rođene su po dvije bebe, a u Prijedoru i Trebinju po jedna. U porodilištima u Zvorniku i Foči nije bilo porođaja.











